10W-40 Ulei de motor SILKOLENE COMP 4 - XP 4 l Cadou Filtru Hiflo Standard + Transport Gratuita ZP0LM 601449710-Honda SILKOLE...
10W-40 Ulei de motor SILKOLENE COMP 4 - XP 4 l Cadou Filtru Hiflo Standard + Transport Gratuita ZP0LM
SILKOLENE
601449710-Honda
lei301.00
lei270.90 Save 10%
Tax included
Model semi-synthetic with esters
Volume 4 liters
Viscosity 10W-40
API SL
JASO MA2
Product customization
Don't forget to save your customization to be able to add to cart
  • 250 char. max
In Stock In Stock
94 Items
Nu a primit e-mail de confirmare a comenzii Vă rugăm să verificați spam-ul .
HONDA NSF 100 2006-2013
HONDA SH 125 2001-2021
HONDA CA 125 Rebel 1970-2030
HONDA NSS 125 Forza 2015-2022
HONDA XLR 125 R 1970-2030
HONDA CG 125 1970-2030
HONDA VT 125 C/C2 Shadow 1970-2030
HONDA XR 125 L 2003-2016
HONDA SH 150 2002-2021
HONDA CB 250 Two Fifty 1970-2030
HONDA NX 250 1970-2030
HONDA VTR 250 1970-2030
HONDA CMX 250 Rebel 1970-2030
HONDA CBF 250 1970-2030
HONDA NSS 300 Forza 2013-2021
HONDA SH 300 i 2007-2021
HONDA VFR 400 R 1970-2030
HONDA CB 450 S 1970-2030
HONDA XBR 500 1985-1988
HONDA CX 500 E Euro Sports 1970-2030
HONDA CX 500 C Custom 1970-2030
HONDA CBR 500 R 2013-2019
HONDA VT 500 1970-2030
HONDA VF 500 F 1984-1987
HONDA CBF 500 2004-2008
HONDA CB 500 (S) 1994-2003
HONDA CBX 550 1970-2030
HONDA CBR 600 RR 2003-2005
HONDA XR 600 R 1983-2000
HONDA XL 600 V Transalp 1987-2000
HONDA FJS 600 Silver Wing (ABS) 2001-2016
HONDA CBR 600 F (ABS) 11- 2011-2014
HONDA VT 600 C Shadow 1988-2007
HONDA CBR 600 F 1987-2007
HONDA CBF 600 (S) 2004-2013
HONDA CB 600 F Hornet (S ABS) 1998-2015
HONDA NX 650 Dominator 1988-2003
HONDA NTV 650 Revere 1988-1997
HONDA XRV 650 Africa Twin 1988-1990
HONDA NT 650 V Deauville 1998-2005
HONDA XR 650 R 2000-2007
HONDA CBR 650 F 2014-2018
HONDA XL 650 V Transalp 2000-2007
HONDA FX 650 Vigor 1970-2030
HONDA CX 650 1983-1986
HONDA GL 650 Silver Wing 1970-2030
HONDA CBX 650 1970-2030
HONDA FMX 650 2005-2008
HONDA SLR 650 1997-2000
HONDA XL 700 V Transalp 2008-2013
HONDA CTX 700 2014-2018
HONDA NT 700 V Deauville 2006-2016
HONDA NC 700 D Integra 2012-2013
HONDA DN-01 2008-2011
HONDA RVF 750 1994-1997
HONDA NC 750 D Integra 2014-2019
HONDA XRV 750 Africa Twin 1990-2003
HONDA VT 750 S 2010-2014
HONDA VT 750 C Black Spirit 2010-2014
HONDA VFR 750 R 1988-1993
HONDA NR 750 1992-1994
HONDA VT 750 Shadow Spirit 1970-2030
HONDA VT 750 DC Black Widow 2000-2004
HONDA CBX 750 F 1984-1986
HONDA X-ADV 750 2017-2022
HONDA VFR 750 F 1986-1998
HONDA NC 750 2014-2019
HONDA VF 750 C 1982-2004
HONDA VF 750 F 1970-2030
HONDA CB 750 F2 Seven Fifty 1991-2003
HONDA CBR 900 RR Fireblade 1992-2003
HONDA CB 900 F Hornet 2002-2006
HONDA CBR 954 RR 2002-2003
HONDA VTR 1000 SP 1,2 2000-2006
HONDA VTR 1000 F Firestorm 1997-2006
HONDA CB 1000 R (ABS) 2008-2018
HONDA CBR 1000 F 1987-2000
HONDA VF 1000 R 1984-1986
HONDA VF 1000 F 1984-1986
HONDA CB 1000 F 1970-2030
HONDA CBR 1000 RR Fireblade 2004-2019
HONDA CRF 1000 Africa Twin 2016-2021
HONDA GL 1100 Goldwing 1980-1985
HONDA CB 1100 2013-2018
HONDA CB 1100 R 1970-2030
HONDA VT 1100 C Shadow 1970-2030
HONDA CB 1100 F Bol d´Or 1970-2030
HONDA CBR 1100 XX Super Blackbird 1997-2008
HONDA VF 1100 C 1970-2030
HONDA CB 1100 X-11 1970-2030
HONDA ST 1100 Pan European 1990-2002
HONDA GL 1200 Goldwing 1984-1988
HONDA VFR 1200 F 2010-2016